TJ Sokol Vyškov oddíl všestrannosti žactva

Kde: sokolovna – Vyškov, Tyršova 2 (budova za hřištěm)

Kdy: rodiče a děti                            středa  16:30 - 17:30 hod. (velká tělocvična)
        mladší žákyně     1 - 5 třída     pondělí a čtvrtek 17:00 – 18:00 hod. (velká tělocvična)
        starší žákyně   6 třída a starší  pondělí a čtvrtek 18:00 – 19:00 hod. (velká tělocvična)

Ve cvičebních hodinách cvičíme na nářadí, s náčiním tradičním i netradičním, pořádáme a zúčastňujeme se různých akcí a soutěží, např. soutěže všestrannosti (sportovní gymnastika, atletika, plavání a šplh), soutěže TeamGym (pohybová skladba, akrobacie, skoky z malé trampolíny).

Ukázky z pořádaných akcí jsou v sekci Galerie
Všechny fotky z akcí oddílu jsou ve starším Fotoalbu a z posleních akcí v Novém fotoalbu

Ostatní oddíly

Kdy: ženy  zdravotní tělocvik           pondělí a čtvrtek 18:45 - 19:45 hod. (tělocvična 1. patro)
        senioři (od 60 let)                  úterý 16:00 - 17:00 hod. (tělocvična 1. patro)

Rekreační volejbal

Kdy: čtvrtek 20:00 - 21:00 hod.
Kde: v sokolovně
Chceme se proběhnou a zasmát, občas se trefíme i do míče. Hrajeme pro radost :)
Maminky, přijďte si "plácnout" volejbálek...